دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

سوخت مورد نیاز پره های ماهیگیری و شناورهای صیادی تامین شد

(شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با توجه به نزدیک شدن به آغاز فصل صید در مازندران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در تامین و توزیع سوخت صیادی هیچ گونه مشکلی ندارد.

به گزارش روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از بررسی واحد به واحد پره های ماهیگیری بر اساس اقلیم  و نوع فعالیت گفت و افزود : با مطالعه فعالیت سال گذشته صیادان ، منطقه ساری با تدوین الگوی مصرف سوخت و هماهنگ سازی واحد های متولی سوخت ، بازدیدهای میدانی به صورت نا محسوس از روند فعالیت آنها توانسته در برنامه ریزی و طراحی روشهایی که مختص منطقه ساری می باشد به نتایج خوبی برسد.

سبحان رجب پور اظهار کرد : آغاز فصل صید در مازندران از تاریخ 1400/7/15 لغایت 1401/1/15 می باشد و پره داران ماهیگیری می توانند سوخت مورد نیاز خود را از مجاری عرضه و فروشندگی های مورد نظربرای فصل صید 1400 دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از ذخیره سازی کافی سوخت  در انبار نفت ساری گفت و ادامه داد : پیش بینی های لازم به منظور سوخت رسانی به پره های ماهیگیری در سال  1400– 1401 صورت گرفته است و صیادان برای دریافت سوخت ، لازم است ابتدا با ثبت نام در سامانه سدف ( تجارت آسان ) و پس از تایید از اداره شیلات شهرستان و  شرکت نفت شهرستان مربوطه سوخت مورد نیاز خود را از مجاری عرضه و فروشندگی های مجاز دریافت نمایند.

مدیر منطقه ساری تاکید کرد : با تدوین الگوی جدید مصرف و برآورد میزان مصرف سوخت صیادی و کنترل میدانی نا محسوس توسط  کارشناسان این اداره ، نتایج خوبی حاصل شده که باعث مصرف بهینه در این حوزه شد.

 24185787

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید