دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری خبر داد :

دیدار و تجلیل از خانواده ایثارگران درهفته دفاع مقدس

(سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۳۲

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مدیر منطقه ساری به اتفاق جمعی از مسئولین با خانواده جانبازان شرکت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ،عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به اتفاق جمعی ازهمکاران در هفته دفاع مقدس با خانواده ایثارگران زاغی و علیزاده در شهرستان ساری دیدار کردند .

در این دیدار سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری عنوان کرد : از ایثارگری جانبازان در هشت سال دفاع مقدس به عنوان اسوه های صبر و استقامت درسها باید آموخت و سیره رفتار و کردار آنها را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم .

وی افزود : ایثارگران سبحان زاغی و رضا علی علیزاده  با دفاع از نظام مقدس اسلامی و نائل شدن به درجه جانبازی ، جامعه و  ما را مدیون خود و خانواده صبورشان کرده اند وامروز وظیفه ما تجلیل و بزرگداشت این بزرگ مردان است که علاوه بر رسالت حفظ روحیه جهادی و ایثار ، یکی از پیام رسانان واقعی اهداف شهدا و هشت سال دفاع مقدس می باشند  .

در ادامه رجب پور در حضور میهمانان در منزل ایثارگران زاغی و علیزاده خطاب به خانواده های شهدا و ایثارگران اظهار داشت : شهدا و ایثارگران خود را فدای آرمان های اسلام و وطن اسلامی کردند و برای برپایی کشوری آزاد و دینی ، از جان خود گذشتند .

سبحان رجب پور در دیدار با خانواده ایثارگران اذعان کرد : ما خود را مدیون ایثارگران دفاع مقدس و خون شهدا می دانیم و آرمان آنها را برای دست یافتن به اهداف بلند انقلاب اسلامی دنبال می کنیم.

وی افزود : شما ایثارگران از افتخارات این شرکت هستید و ما سعی می نماییم درهمه فعالیت ها روش و منش شما را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم .

در پایان به منظورمیثاق مجدد با ایثارگران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری لوح سپاس تقدیم و عکس یادگاری گرفته شد .


1154877
5487854
54567884
156797674
1879874
18787564

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید