دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

جلسه هماهنگی سوخت رسانی به نیروگاه با دستگاههای زیربط

(سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰) ۰۸:۳۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به منظور سوخت رسانی بی وقفه به نیروگاه شهید سلیمی نکا اداره کل راه آهن شمال ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، حمل و نقل و ترافیک استانداری و شرکت تولید نیروی برق شهید سلیمی نکا ، راه کارهای پیش رو را بررسی کردند .

به گزارش روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در جلسه مشترک با مدیران عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا ، راه آهن استان ومعاون حمل و نقل و ترافیک استانداری که در تاریخ  1400/6/28 به میزبانی این شرکت برگزار شد تامین پایدار سوخت نیروگاه شهید سلیمی نکا را جزء برنامه‌های جدی این شرکت برشمرد و بیان کرد : با مقایسه آمارهای ارسالی فرآورده به نیروگاه شهید سلیمی در سال گذشته و جاری که با رشد پنج درصدی نسبت به سال گذشته افزایش مصرف داشته ، خواستار رفع سریع نواقص به منظور هماهنگی مستمر در امر سوخت رسانی شد .

وی افزود : انبار نفت ساری با توجه به زیرساخت هایی که قابلیت تغییر پذیری بالای عملیاتی را داشته و با پشتیبانی نیروهای توانمند عملیاتی و همکاری با  حمل و نقل ریلی این امکان را فراهم می کند که در هر شرایطی بتواند سوخت دوم نیروگاه مازندران را تامین کند .

سبحان رجب پور اظهار کرد : در این هم اندیشی مقرر گردید که سوخت رسانی به نیروگاه توسط اداره کل راه آهن شمال با واگذاری مخزن دارها و همچنین تقویت نفت کش ها در اولویت قرار گیرد .

رجب پور با اشاره به وجود یکی از بزرگترین نیروگاههای برق در مازندران ، بیان کرد : حمل و تخلیه به موقع سوخت جایگزین در نیروگاه شهید سلیمی نکا اولویت اول این شرکت بوده که با توجه به احتمال افت فشار گاز طبیعی باید همچون سنوات قبل صورت پذیرد .

در ادامه این نشست مدیران عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا و راه آهن شمال و معاون دفتر فنی وحمل و نقل ترافیک و دفتر فنی و نماینده استانداری مازندران نظرات  و راهکارهای پیشنهادی خود را در جهت بهبود سوخت رسانی به نیروگاه مطرح و سخنانی ایراد کردند . 


897654564
879876546

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید