دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

کارکنان نفت مانع توقف سوخت رسانی در شرایط سخت کرونایی شدند

(یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۸:۴۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : انبار نفت منطقه ساری یکی از ایمن ترین تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و از شروع شیوع ویروس کرونا بی وقفه در حال سوخت رسانی به مجاری عرضه سوخت می باشد .

به گزارش روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای عملیاتی انبار نفت ساری را از اولویتهای زمان شیوع کرونا این شرکت دانست و افزود : تاسیسات انبار نفت ساری با هدف تامین ،  ذخیره سازی و توزیع انواع فرآورده های نفتی مورد نیازاستان ، دیگرمناطق و نیروگاههای شمال کشور در حال فعالیت است و نباید در کار واحدهای عملیاتی آن وقفه ای شکل گیرد .

وی افزود : از زمان شروع شیوع ویروس کرونا در ایران با اقدامات پیشگیرانه ستاد پیشگیری کرونای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان تا کنون به حمد خدا ویروس کرونا به انبار نفت ساری کمترین اثر گذاری را داشته و این انبار به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است .

رجب پور از حساسیت پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا در تاسیسات انبار نفت ساری گفت و تاکید کرد: با توجه به حساسیتهای بالای عملیاتی در انبار نفت ساری ، شناخت محیط های پر خطر ، شرح وظایف و چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی هر یک از اعضا و انجام مانورهایی با موضوع شیوع بیماری در تاسیسات از وظایفی است که به درستی انجام می شود .

سبحان رجب پور تاکید کرد : این شرکت با تشکیل جلسات پیشگیرانه واجرای دقیق پروتکل های بهداشتی فردی و اجتماعی در فضای انبار نفت توسط ستاد پیشگیری از ویروس کرونا ی منطقه ساری به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند .

4524689668

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید