دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری :

اقامه نماز منطقه ساری حائز رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی شد

(چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۰۵

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : منطقه ساری با ارائه عملکرد در سامانه سجاده ( سیستم یک پارچه بررسی عملکرد اقامه نماز دستگاههای اجرایی ) حائز رتبه برتر استان مازندران شد .

عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : بر اساس گزارشات و مستندات ارسالی در سامانه سجاده میزان پیشرفت برنامه ها و فعالیتهای اقامه نماز دستگاههای اجرایی از سوی ستاد اقامه نماز استانداری مازندران مورد بررسی قرار می گیرد که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در بین دستگاههای اجرایی استاد حائز رتبه برتر شد .

وی افزود : ستاد اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با امتیاز 796 و با نمره توصیفی عالی در بین دستگاههای اجرایی سطح مازندران رتبه برتر را از آن خود کرد .

مسئول روابط عمومی منطقه ساری با اشاره به اینکه امروز دشمن با جنگ نرم به میدان مبارزه آمده و ما باید ارزشهای اسلام و انقلاب را بیش از پیش در جامعه ، نسل جوان و فضای کاری گسترش دهیم ، افزود : امروز مسئله نماز و امر به معروف و نهی از منکر که علل اصلی قیام امام حسین ( ع ) بوده است باید به صورت جدی و پر رنگ تر از گذشته در میان آحاد جامعه مخصوصا نسل جوان دنبال شود زیرا پایبندی به این امور باعث تقویت ایمان و همچنین همدلی ، همراهی و رفاقت میان کارکنان می گردد .

وی با اشاره به اینکه شخص نماز خوان اهل دروغ، نیرنگ و فتنه و ... نیست، اظهار کرد : انسان به واسطه روح انسانی قابلیت رسیدن به کمالات را دارد، باید فرصت‌ها و ابزارهای لازم در اختیار انسان باشد و نماز بهترین ابزار برای صعود انسان به قله معرفت خدا است .

85875445654878

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید