دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری خبر داد :

تجلی صیانت از حقوق شهروندی دربین پرسنل جایگاههای عرضه سوخت

(چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۴:۳۱

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : تجلیل از متصدیان تلمبه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در جایگاهها با هدف ایجاد حس مسئولیت اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی در بین پرسنل جایگاهها می باشد .

به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : در تاریخ 1400/4/9 از متصدی تلمبه یکی از جایگاههای عرضه سوخت ناحیه ساری با حضور مدیر و دیگر مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری تجلیل شد .

عباس خلیل پور اظهار کرد : با توجه به عملکرد درست و حس انسان دوستانه یکی از متصدیان تلمبه جایگاه عرضه سوخت سمسکنده خانی  در ناحیه مرکزی ، مدیر و معاونین به همراه جمعی از کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و نماینده برند شهرستان ساری در محل جایگاه عرضه سوخت حاضر شدند و طی مراسمی از وی تجلیل کردند .

مسئول روابط عمومی منطقه ساری ادامه داد : عبد المجید ذوالفقاری متصدی تلمبه با توجه به عملکرد درست و شایسته در برخورد با مشتریان مورد تمجید برخی از آنها قرار گرفته بود که بازخورد این برخوردها مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری را بر آن داشت تا به منظور ایجاد انگیزه بین پرسنل جایگاههای عرضه سوخت از وی تمجید و تجلیل نمایند.

خلیل پور اذعان کرد : در این مراسم که در حضور پرسنل جایگاه عرضه سوخت سمسکنده خانی انجام شد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری  سخنانی ایراد کردند .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری  ضمن تشویق و ایجاد انگیزه بین کارگران برای صیانت از حقوق شهروندی مشتریان از زحمات عبد المجید ذوالفقاری  در برخورد شایسته با مشتریان تقدیر کرده و تاکید کرد : صیانت از حقوق شهروندی از اولویتهای این شرکت است و متصدیان تلمبه در مجاری عرضه سوخت ویترین آن هستند  .

مدیر منطقه ساری ادامه داد : به غیر از سوخت رسانی ، ارائه خدمات جانبی و فراهم کردن امورات رفاهی و برخورد شایسته با مشتریان و مخاطبان  در جایگاه های بین راهی می تواند باعث رضایت مندی بیشتر آنها شود .

عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی منطقه ساری گفت : در ادامه این مراسم عبد المجید ذوالفقاری متصدی تلمبه جایگاه عرضه سوخت سمسکنده خانی سخنای ایراد کرده و به  بخشهایی از مشکلات  متصدیان پرداخت و از مردم خواست تا در دوران کرونایی پروتکل های بهداشتی را به طور کامل در ورود به جایگاههای عرضه سوخت رعایت کنند تا خدایی نکرده کسی دچار بیماری نشود .

در پایان مراسم با اهداء لوح از زحمات عبدالمجید ذولفقاری و دیگر متصدیان جایگاه عرضه سوخت سمسکنده خانی تقدیر شد . 


8968988989
76896496434343
728967967
4634
7986734

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید