جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری خبر داد :

با حضور مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد / مدیر منطقه ساری در مراسم عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای ساری

(شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۲۸

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به همراه جمعی از کارکنان شرکت در مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای ساری شرکت کرد .

عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : مراسم با شکوه عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای ساری در سال روز سوم خرداد با حضور جمعی از مدیران استانی و نمایندگان مردم ساری بر مزار شهدای آرامگاه شهرستان ساری برگزار شد .

وی ادامه داد : در حاشیه این مراسم سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در مصاحبه با خبرنگار شرکت سخنانی ایراد کرد.

سبحان رجب پور اظهار کرد : انقلاب اسلامی ایران، حاصل رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های انسان‌هایی است که تنها به معبود خود فکر می‌کردند و از کشور دفاع کردند و امروز باید از آنها به نیکی تجلیل کنیم .

رجب پور با اشاره به اینکه شهدای انقلاب و شهدای دوران دفاع مقدس، طلایه‌داران واقعی انقلاب هستند و می‌‌توانند الگوی واقعی بشریت باشند، افزود : آزادی خرمشهر، تجلی گاه ارزش ها و میعادگاه بزرگ مومنان و مجاهدان راه خدا و جلوه گاه مقدس عشق و ایثار است .

وی با اشاره به اینکه شهدا با تقدیم جان خود راه با عزت زیستن را به ما نشان دادند افزود: شهدای والا مقام با اهدای خون خود پرچم ولایت را برافراشتند و اجازه ندادند چراغ پرفروغ انقلاب اسلامی خاموش شود .

در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای ساری مدیر و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری همگام با مدیران دستگاههای اجرایی ، فرماندهان نظامی سایر نهادهای انقلابی با اهدای شاخه گل به مزار شهدا و قرائت فاتحه، یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و با آرمان‌های امام راحل و شهیدان تجدید پیمان کردند .

897441

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید