جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

4100 نفرساعت آموزش با تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۰:۲۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با هدف افزایش مهارت اپراتورهای سی ان جی ، تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران امضاء کرد .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : نزدیک به 4100 نفر ساعت آموزش در سال 97 با حضور فراگیران در اداره کل فنی و حرفه ای استان مازندران طبق مفاد تفاهم نامه برگزار شد .

رجب پور ادامه داد : دراین دوره های آموزشی که همراه با تامین تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز بر اساس استاندارد اپراتورهای جایگاههای سی ان جی می باشد با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و اداره کل فنی و حرفه ای استان مازندران اجرایی شد .

وی تامین کلاسهای آموزش استاندارد مختص دروس تئوری ، برنامه ریزی و برگزاری دوره آموزش بر اساس استانداردهای آموزشی ، همچنین برگزاری آزمون ارزشیابی مخصوص شرکت کنندگان دوره آموزشی و اعطای گواهینامه مهارت به قبول شدگان را از دیگر مفاد این تفاهمنامه عنوان کرد .

سبحان رجب پور دوره های برگزار شده در سال 97 را چهار دوره عنوان کرد و افزود :  تا کنون دو دوره در بابل ، یک دوره در نکا و یک دوره در بابلسر برگزار شده است .

مدیر منطقه ساری هدف از امضاء تفاهم نامه را افزایش مهارت اپراتورهای سی ان جی و بالا بردن سطح کیفی و ایمنی این مجموعه دانست .
روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری
استان مازندران - ساری - کیلومتر یک جاده ساری به نکا

روابط عمومی : 01133277086
مرکز پاسخگویی : ۰۱۱۳۳۲۷۰۱۴۰
شماره نمابر : ۰۱۱۳۳۲۸۸۸۱۶
شماره تلفن ستاد منطقه : ۵ الی33280030
واحد ارتباط مردمی :۰۹۶۲۷