جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

منطقه ساری سه سال پیاپی از سوی شرکت توزیع برق استان تقدیرشد

(یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۸:۰۷

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مشارکت ادارات در بهینه سازی مصرف انرژی یکی از راه حلهای کاهش مصرف است .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در همایش شرکت توزیع برق استان که 14 اردیبهشت 98 در سالن اجتماعات منطقه ساری برگزار شد ، بیان کرد : با همکاری و همدلی ادارات همسو در جهت کاهش مصرف انرژی می تواند هم افزایی قابل توجهی در مدیریت کاهش مصرف داشته باشند و این شرکت آماده هرگونه همکاری همچون سالهای گذشته درسال 98 با شرکت توزیع برق استان می باشد .

سبحان رجب پوراظهارکرد : این همایش به منظور تقدیر از جایگاهداران سی ان جی منطقه ساری که در ساعات پیک از برق شهری استفاده نکرده و کاهش مصرف برق مورد نیاز همکاری صمیمانه داشته اند ، برگزار شد .

رجب پوراذعان داشت :  مصرف بهینه یکی از اولویت های  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری  است که زیر ذره بین کارشناسان و مدیران این شرکت قرار دارد .

رجب پور ضمن تشکر و قدردانی از مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران  گفت : وظیفه ملی ما حکم می کند در زمستان و تابستان به یاری سازمانهای خدمات رسان رفته ، تا مشترکان استان بتوانند با اطمینان و آرامش خیال زمستان و تابستان را بدون دغدغه پشت سر بگذارند .

مدیر منطقه ساری ضمن قدر دانی از زحمات متقابل دو شرکت توزیع برق و منطقه ساری در امر صرفه جویی برق ، تاکید کرد : منطقه ساری افتخار دارد که در بین 37 منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، شرکت توزیع برق را سه سال پیاپی در صرفه جویی برق یاری نماید .

در ادامه قاسم شهابی مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران  کوشش متقابل و همدلی را زمینه ساز خدمات شایسته به مردم دانست و اظهار کرد : سال 96 بر اساس طرح ارائه شده از سوی این شرکت به مدیران کشوری ، موجب شد تا استان مازندران در سال 97 در تعامل با دستگاههای اجرایی و واحدهای صنعتی در زمینه کاهش مصرف انرژی به عنوان پایلوت انتخاب شود .

قاسم شهابی  روند مصرف انرژی برق در استان را مورد بررسی قرار داد و اظهار کرد : اگر همه مشترکان حداقل 5 درصد صرفه جویی در تابستان را سرلوحه کار خود قرار دهند قطعا تابستان را با کمترین خاموشی پشت سر خواهیم گذاشت.

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، روسای نواحی تابعه و مدیران جایگاهها ی سی ان جی منطقه ساری  که در تابستان 95 ، 96 و 97همکاری تنگاتنگ داشتند تقدیر و تشکر نموده و به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی تقدیم نمود . 

عکاس : سید مجید جعفرزادگان

9187


647946
89789741
124587
65654
87941
 

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری
استان مازندران - ساری - کیلومتر یک جاده ساری به نکا

روابط عمومی : 01133277086
مرکز پاسخگویی : ۰۱۱۳۳۲۷۰۱۴۰
شماره نمابر : ۰۱۱۳۳۲۸۸۸۱۶
شماره تلفن ستاد منطقه : ۵ الی33280030
واحد ارتباط مردمی :۰۹۶۲۷