جزییات خبر

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

مراسم گرامیداشت روز کارگر در منطقه ساری برگزار شد

(پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۷:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : کارگران افسران جبهه اقتصادی هستند و این مجموعه نمونه بارز این مهم است که با وجود تمامی تحریمهای ظالمانه با عظمت و اقتدار فعال هستند .

سبحان رجب پور در مراسم گرامیداشت روز کارگر که تاریخ 98/2/11 در سالن همایش منطقه ساری برگزار شد ، در جمع کارگران تاسیسات نفتی و جمعی از مسئولین بیان کرد : نامگذاری امسال به عنوان رونق تولید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و ما تمام توان و تلاش خود را معطوف به این شعار کرده‌ایم تا از جبهه اقتصادی پیروز‌مندانه خارج شویم و این مهم محقق نمی شود مگر با مردان پر تلاش که امروز را بخاطرشان جشن گرفتیم .

وی ضمن تبریک روز کارگر و هفته معلم به بیان مفهوم کار و کارگر ، همدلی و هم سوی کارگران در شرکت پرداخت و ادامه داد : قشر کارگر سربازان عرصه تولید هستند و به تعهدات خود پایبند بوده و به آنچه بر عهده آنهاست به درستی عمل می کنند .

سبحان رجب پور از نیروی کار شرکت بعنوان سرمایه های انسانی در شرکت نام برد و ساماندهی، انتصاب، انتخاب و بکارگیری صحیح نیروی انسانی را از اهداف اصلی شرکت برشمرد و در ادامه گفت : هر روز، روز کارگر است چرا که چرخ های مهم صنعت کشور با تلاش شبانه روزی کارگران عزیز به گردش در می آید. در این راستا اگر کشورى آهنگ رشد و تکامل داشته باشد  این دستان توانمند کارگران است که پله های رشد و ترقی آن را رقم می زند.

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و پخش برنامه های متنوع ویدئویی این روز گرامی داشته شد .

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


16464
54787
98974
1977

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری
استان مازندران - ساری - کیلومتر یک جاده ساری به نکا

روابط عمومی : 01133277086
مرکز پاسخگویی : ۰۱۱۳۳۲۷۰۱۴۰
شماره نمابر : ۰۱۱۳۳۲۸۸۸۱۶
شماره تلفن ستاد منطقه : ۵ الی33280030
واحد ارتباط مردمی :۰۹۶۲۷