جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

افتتاح جایگاه اختصاصی عرضه سوخت در قائمشهر

(شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۳:۰۵

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، گفت : بیست و پنجمین جایگاه اختصاصی عرضه سوخت در ناحیه قائمشهرافتتاح شد.

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در مراسم افتتاحیه که در تاریخ 12 اردیبهشت 98 درجایگاه اختصاصی عرضه بنزین پیرفلک واقع در شهر سیمرغ برگزار شد در جمع مقامات ومسئولین شهری واستانی ، عنوان کرد : جایگاه اختصاصی عرضه سوخت مایع (بنزین) شهر سیمرغ با نام ( پیرفلک ) در مدار سوخت رسانی قرار گرفت وبا افتتاح این جایگاه در این شهر شاهد بهبود در ارائه خدمات سوخت رسانی به خودروها خواهیم بود.

سبحان رجب پورادامه داد : جایگاه تک منظوره فرآورده های نفتی ( پیرفلک ) شهر سیمرغ با صرف هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان با سرمایه گذاری آورده شخصی به بهره برداری رسید  .

وی با احتساب جایگاههای افتتاح شده در سالهای اخیر، بیان کرد : با افتتاح جایگاه ( پیرفلک ) شهر سیمرغ که زیر نظر ناحیه قائمشهر این شرکت است در حال حاضر منطقه ساری در هشت ناحیه تحت پوشش خود تعداد 127 باب جایگاه عرضه سوخت مایع و تعداد 86  باب جایگاه سی ان جی و دو منظوره دارد و جایگاه عرضه سوخت ( پیرفلک) شهر سیمرغ به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر سوخت رسانی به همشهریان و مسافرین به بهره برداری رسید .

وی با اشاره به فرصت های شغلی ایجاد شده در این جایگاه و شرایط بهتر در خدمات رسانی در زمینه سوخت رسانی به مصرف کنندگان قائمشهر و سیمرغ ، تصریح کرد : این جایگاه با اشتغال به کار برای 7 نفر ، ظرفیت ذخیره 45 هزارلیترفرآورده را خواهد داشت .

رجب پوراذعان داشت : جایگاه اختصاصی ( پیرفلک ) با تعداد 2 سکو و 2 تلمبه و 4 نازل در مساحت 430 متر مربع با هدف تسهیل در سوخت رسانی آماده خدمات رسانی می باشد . 

عکاس : سید احمد صادقی


19774
878541

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید