جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

اعلام شماره های جدید کالابرگ نفت سفید

(چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۷:۴۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با توجه به پایداری شرایط نامساعد جوی و تداوم سرما در استان ، مصرف کنندگان نفت سفید نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محل سکونت خود اقدام کنند.

سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : با برنامه ریزی انجام شده تدابیری برای سوخت رسانی مطلوب به مناطق سردسیر و برف گیر با توجه به پایداری شرایط نامساعد جوی و تداوم سرما انجام شده است و با اعلام کالابرگ مشکلی در توزیع سوخت وجود ندارد .

سبحان رجب پور اظهار کرد : آندسته از مصرف کنندگانی که به دلیل نداشتن سوخت گاز طبیعی از نفت سفید استفاده می کنند با کالابرگ اعلام  شده به شماره ( 529 ، 329 ، 229 ، 129 ) نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی های مربوطه اقدام کنند .

وی ادامه داد : اعتبار کالا برگ اعلام شده تا پایان وقت اداری مورخ 3 / 4 / 1398 می باشد .

رجب پور تاکید کرد : کالابرگ اعلام شده از تاریخ 3 / 2 / 1398 برای خانوار دائمی و خوش نشین یک و دو نفره با شماره 329 به مقدار 400 لیتر و سه و چهار نفره با شماره 229 به مقدار   400 لیترقابل برداشت است .

وی افزود : برای خانوار های دائمی و خوش نشین پنج یا شش نفره با شماره 529 به مقدار 500 لیتر و هفت نفره به بالا با شماره 129 به مقدار 500 لیتر سهمیه مشخص شده است که از تاریخ یاد شده قابل برداشت است .

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید