جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

بیش از 13500 نفر ساعت آموزش در منطقه ساری

(سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۸:۰۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : در سال 97 تعداد 50 دوره تخصصی و عمومی آموزشی برای کارکنان ، پیمانکاران ، رانندگان و کارآموزان منطقه ساری برگزار شد .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با بیان اینکه حیات سازمانها به دانش ، آگاهی و مهارت های گوناگون و جدید وابسته است ، اظهار کرد : همه ساله دوره های آموزشی متنوع با هدف ارتقاء سطح کیفی مهارت های فردی و عملکردی کارکنان در منطقه ساری به اجراء در می آید که از ابتدای سال تا کنون تعداد 50 دوره آموزشی برای کارکنان رسمی ، قرارداد مدت معین و پیمانکاری ، رانندگان و کارآموزان برگزار شد .

وی با بیان اینکه آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سبب می شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیطی به طور مؤثر فعالیت خود را ادامه داده و بر کارایی خود بیفزایند ، عنوان کرد : 7  دوره تخصصی برای تعداد 128 نفر در 120 ساعت و مجموع 2216 نفر ساعت و 7 دوره به صورت عمومی برای تعداد 208 نفر در 104 ساعت ودر مجموع بیش از 2900 نفر ساعت در سال 97 توسط واحد آموزش منطقه ساری برگزار شد .

وی رسیدن به اهداف سازمان را در روز آمد بودن و توانایی کارکنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دانست و اظهار کرد : برای 15 نفر از کارآموزان دانشگاهی معادل 3376 نفر ساعت دوره آموزشی برنامه ریزی و اجرائی شد .

سبحان رجب پور در ادامه اظهار کرد : در سال 97 دوره هایی برای مدیریت و سرپرستی ، پیمانکاران و رانندگان نیز برگزار شد که در مجموع 5044 نفر ساعت دوره آموزشی برگزار شد .

رجب پور جمع نفر ساعت آموزش در سال 97 را بیش از 13500 ساعت اعلام و تاکید کرد : با برنامه ریزی و توجه جدی به مبحث آموزش درجه اطمینان موفقیت فرد و سازمان افزایش می یابد که منطقه ساری با برگزاری دوره های آموزشی مستمر ، متنوع و تخصصی برای نیل به این هدف تلاش می نماید .

سبحان رجب پور افزود : با توجه  به اینکه تمرکز امکانات آموزشی در منطقه ساری قرار دارد ، دوره های آموزشی مناطق گیلان ، گلستان و چالوس به صورت متمرکز در این منطقه برگزار می شود .
روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری
استان مازندران - ساری - کیلومتر یک جاده ساری به نکا

روابط عمومی : 01133277086
مرکز پاسخگویی : ۰۱۱۳۳۲۷۰۱۴۰
شماره نمابر : ۰۱۱۳۳۲۸۸۸۱۶
شماره تلفن ستاد منطقه : ۵ الی33280030
واحد ارتباط مردمی :۰۹۶۲۷