جزییات خبر

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

برپایی غرفه پاسخگویی کارشناسان منطقه ساری در پارک ملل ساری

(دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷) ۰۸:۲۴

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : به مناسبت 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت غرفه پاسخگویی کارشناسان منطقه ساری به شهروندان برپا شد .

به گزارش روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از برپایی غرفه پاسخگویی به مناسبت 29 اسفند ، روز ملی شدن صنعت نفت با شعار خدمت صادقانه افتخار ماست در پارک ملل شهرستان ساری خبر داد .

سبحان رجب پور ادامه داد : اقلام قدیمی موزه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در این غرفه در معرض دید عموم قرار گرفت که با استقبال عموم مواجه شد .

رجب پور اظهار کرد : به دلیل استقبال مردمی ، این غرفه تا پاسی از شب باز بوده و کارشناسان کارت هوشمند سوخت ، کنترل کیفیت پاسخگوی سئوالات مردم بودند .

مدیر منطقه ساری اذعان کرد : در کنار این غرفه ایستگاه پاسخگویی به شکایات مردمی و تکریم ارباب رجوع نیز با حضور مسئولین مربوطه فعال بود که مشکلات و نظرات و پیشنهادات مردمی به صورت حضوری در آن بررسی و مورد توجه مراجعین قرار گرفت .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با حضور در این غرفه از آن بازدید کرده و پیشنهاداتی نسبت به هرچه بهتر شدن آن ارائه کرد.

در حاشیه برپایی این غرفه با عروسک گردانی به کودکان آموزشهایی در مورد چگونگی استخراج و تولید فرآورده های نفتی داده شد و توسط کودکان آژیر دستی آتش نشانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بارها در پارک ملل ساری به صدا در آمد .

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


9796414
4874
98984
65774
17874
9874
187484
487874
7641
8784
64564

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید