جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری :

مدیرمنطقه ساری با خانواده شهدا دیدارکرد

(پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷) ۱۰:۰۸

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مدیر منطقه ساری به همراه جمعی از کارکنان با خانواده شهدای شرکت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اظهار کرد : سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به همراه معاونین و جمعی از کارکنان شرکت با خانواده شهید رحیم اسماعیلی دیدار کردند .

سبحان رجب پور در دیدار با خانواده شهید رحیم اسماعیلی اظهارکرد : ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم و آرمان شهدا را برای دست یافتن به اهداف بلند انقلاب اسلامی دنبال می کنیم.

وی ضمن دلجویی از فرزندان شهید اسماعیلی افزود : ما سعی می نماییم عمل به وصیت نامه شهدا در همه فعالیت ها  سرلوحه کارهایمان قرار دهیم .

مدیر منطقه ساری با بیان اینکه امروز باید از دستاورد شهدا در جامعه به درستی استفاده نماییم خاطر نشان کرد : با عملکرد درست و روشن ، همه مدیران باید تلاش کنند تا بر پایه اصول دینی و مذهبی فعالیت های خود را ادامه دهند و تلاش در این زمینه را  ضروری  می دانیم .

رجب پور خطاب به خانواده های شهدا تصریح کرد : شهدا خود را فدای آرمان های امام و وطن اسلامی کردند و برای برپایی کشوری آزاد و دینی از خون خود گذشتند .

وی ادامه داد : در تمامی امورات قدردان ایثارگری ها و رشادت های شهدا و خانواده های معظم شان هستیم و تا پای جان از مقام والای این بزرگ مردان پاسداری خواهیم کرد .

 در پایان این دیدارکارکنان منطقه ساری با قرائت وصیت نامه این شهید با آرمانهای شهدا تجدید پیمان کردند . 

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


86585688
8888874
7575757

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید