جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

روز درختکاری تداوم احترام به نشاط و شادابی طبیعت

(چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷) ۱۴:۲۶

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به منظور صیانت از محیط زیست و فضای سبز چند اصله نهال در انبار نفت ساری کاشته شد .

به گزارش روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری  در حاشیه مراسم بزرگداشت روز درخت کاری که در انبار نفت منطقه ساری در تاریخ 15/12/97 برگزار شد به خبرنگار روابط عمومی گفت : زندگی همگام با طبیعت نیاز به هم زیستی مسالمت آمیز دارد و در زندگی انسان اهمیت فرآوانی دارد و توجه به منابع موجود و همچنین کاشت درخت در محیط زندگی باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

سبحان رجب پور با اشاره به اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری مسئولیت اجتماعی خود را در حوزه محیط زیست تعریف کرده است و با اجرا و حضور در چنین برنامه‌هایی سعی دارد فرهنگ حمایت و حفاظت از محیط زیست را در بین مردم گسترش دهد ، اظهار کرد : روز درختکاری تداوم احترام به نشاط و شادابی طبیعت است و درختکاری باید در جامعه نه تنها در یک روز خاص بلکه در تمام سال به صورت فرهنگ عمومی نهادینه شده و این عمل دارای قرب و اجر معنوی نیز می باشد .

رجب پور به اهمیت حضور ادارات در برنامه‌های محیط زیستی اشاره کرد و افزود: بهره برداری از دستگاه تصفیه آب صنعتی برای آبیاری چند هکتاری فضای سبز از پسابهای موجود تاسیساتهای نفتی یکی از اقدامات موثر این شرکت می باشد و در سالی که به انتهای آن نزدیک می شویم تلاشهای زیادی با همراهی واحد بهداشت و محیط زیست منطقه ساری در جهت رشد و گسترش فرهنگ پاسداشت محیط زیست و احترام به طبیعت انجام شد.

سبحان رجب پور تاکید کرد : با توجه به مشکلات و حساسیت های زیست محیطی تاسیساتهای نفتی ، لازم است به میزان این حساسیت ها ، صنعت نفت با تلاش مضاعف درحفظ بهداشت محیط زیست ، تداوم نشاط و شادابی طبیعت را در تاسیساتهای نفتی فراهم نماید .

مدیر منطقه ساری در پایان واحد بهداشت ومحیط زیست منطقه ساری را پیشرو در زمینه ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در بین کارکنان دانست و گفت : هریک از افراد جامعه در این هفته با کاشت یک نهال می توانند در توسعه فضای سبز و جلوگیری از فرسایش خاک سهیم باشد .

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


5487878
187874

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید