جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری خبر داد :

تجلیل مقام زن درمنطقه ساری هم زمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س )

(چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷) ۰۷:۴۳

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مادران ستونهای اصلی و مهم زندگی هستند و نقشی بسیار اساسی در ایجاد یک جامعه سالم ایفا می‌کنند .

به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، بیان کرد : به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام شامخ زن و مادر، مراسم جشنی در تاریخ 97/12/7  با حضور بانوان منطقه ساری و جمعی از همکاران با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در تالار همایشات منطقه ساری برگزار شد .

عباس خلیل پور از ولایت مداری، صبر و شکیبایی و عفت و پاکدامنی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد وافزود : در این مراسم که با حضور مدیر و معاونین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری برگزار شد سبحان رجب پور مدیر منطقه ساری با تبریک ولادت حضرت فاطمه ( س) سخنانی ایراد کرد.

 سبحان رجب پور از شخصیّت ملکوتی و ابعاد معنوی و ویژگی های صدیقه زهرا(س) گفت و اظهار داشت : روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی دین اسلام است و  با برپایی این جشن قدردان بانوان منطقه ساری هستیم  .

 رجب پور اذعان کرد : باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین علیهم السلام ، ظرفیتی در خود به وجود آورده تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم .

مدیر منطقه ساری ضمن تشکر از زحمات بانوان شاغل در منطقه ، تاکید کرد : ادامه خدمت در راستای اهداف شرکت و زمینه بهتر و مساعد برای کارکنان بخصوص ارتقای توانمندی و شغلی بانوان ، زمانی میسر است که همراه با تعامل و پیشنهاد باشد.

عباس خلیل پور بیان کرد : دراین جشن مسابقه آشپزی برای بانوان منطقه ساری برگزار شد که از بین شرکت کنندگان سه نفر مقام اول تا سوم را از آن خود کردند .

خلیل پور از برنامه های جشن گفت و افزود : اجرای ویدئویی طنز ، مسابقه آشپزی از برنامه‌های متنوع فرهنگی این مراسم بود که مورد استقبال قرار گرفت و در پایان به برندگان مسابقه آشپزی و همه ی بانوان منطقه ساری هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


15454
187
67794
15489
4494
5646
1545

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید