جزییات خبر

مسئول روابط عمومی منطقه ساری خبر داد :

نشست بانوان ادارات استان ویژه دهه فجر در منطقه ساری

(چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷) ۰۹:۲۴

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به مناسبت ایام فاطمیه و دهه فجر، نشستی متشکل از بانوان ادارات و شرکتهای استان مازندران در منطقه ساری با عنوان دوستی با بانوی مهربانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه ، بیان کرد : به مناسبت نزدیک شدن به سالروز وفات حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ، نشستی با عنوان دوستی با بانوی مهربانی در تاریخ 97/11/16  با سخنرانی خانم ملا زاده مادر شهید مدافع حرم درتالارهمایشات منطقه ساری برگزار شد .

عباس خلیل پور از ولایت مداری، صبر و شکیبایی و عفت و پاکدامنی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد وافزود : در این نشست خانم ملازاده در مورد نقش بانوان در جامعه اسلامی و الگو گیری زنان مسلمان از بانوی مهربانی ها ،حضرت فاطمه ( س ) سخن گفتند .

خلیل پور اظهار کرد : در ادامه این نشست حسینعلی طالبی معاون فنی و عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری سخنانی در وصف حضرت فاطمه ( س ) گفته و به بانوان شرکت کننده در این نشست خوش آمد گفتند .

طالبی ادامه داد : باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین علیهم السلام ، ظرفیتی در خود به وجود آورده تا همچون حضرت فاطمه زهرا (س) در جامعه موثر و تحول آفرین باشیم .

مسئول روابط عمومی منطقه ساری از شخصیّت ملکوتی و ابعاد معنوی و ویژگی های صدیقه طاهره (س) گفت و اظهار داشت : در این نشست با مویه گری و مداحی و تشیح نمادین پیکر بانوی مهربانی ها حال و هوای معنوی ویژه ای  به مراسم داده شد  .

خلیل پور از برنامه های این نشست گفت و افزود : در این نشست به برندگان مسابقه پاورپوینتی سیر تحول پوشش در گذر انقلاب که در سطح ادارات استان برگزار شده بود ، به پنج نفر برگزیده هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید