دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

رئیس ناحیه بابل منطقه ساری خبر داد :

مانور اصول چهارگانه پدافند غیر عامل در بابل انجام شد

(شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۴:۳۲

رئیس ناحیه بابل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به منظور بالا بردن آمادگی پرسنل جایگاههای عرضه سوخت بابل در شرایط اضطراری و شناسایی نقاط قوت و ضعف ، مانوری طراحی و در یکی از جایگاههای عرضه سوخت شهرستان اجرا شد .

به گزارش روابط عمومی ، خیرالله وحدانی رئیس ناحیه بابل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، در حاشیه مانور که در مورخه 97/8/9 در شهرستان بابل انجام شد، بیان کرد : با توجه به لزوم توجه جدی به پدافند غیر عامل و وجود 29 جایگاه عرضه سوخت در سطح شهرستان بابل ، در این ناحیه ضمن توجه جدی به مبحث آموزش ، مانور اطفاء حریق ناشی از اقدامات خرابکارانه در جایگاه دو منظوره بهار نارنج بابل طراحی و به اجرا در آمد .

وحدانی افزود : تلاش برای اجرای اصول چهار گانه پدافند غیر عامل که شامل اقدامات غیر نظامی ( پیشگیرانه و کاهش دهنده ) ، امداد رسانی و آماده سازی ، هشدار و اخطار ، باز سازی مجدد از مواردی است که در این مانور آموزش داده شد .

وحدانی اظهار کرد : با اجرای این سناریو که در آن واحدهای انتظامی ، نیروهای سپاه ، فرمانداری بابل ، آتش نشانی شهرستان بابل ، اداره گاز و برق ، واحد ایمنی و آتش نشانی و روابط عمومی منطقه ساری با همکاری مسئولین و کارکنان جایگاه عرضه سوخت انجام شد ، نقاط ضعف و قوت زیر نظر کارشناسان خبره بررسی شد.

عکاس : سید مجید جعفرزادگان


989
216544
264
9574
3654
587
2144
1245
789941
5456

 

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید