دوشنبه۲۶ مهر ۱۴۰۰

جزییات خبر

روابط عمومی منطقه ساری گزارش می دهد :

رئیس ناحیه بهشهر از وظیفه مداری مسئولین می گوید

(پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۰۰

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به کمک هشت ناحیه خود که در شهرستانهای آمل ، بابل ، بابلسر ، سوادکوه ، قائمشهر ، ساری ، نکا و بهشهر مستقرهستند با سوخت رسانی به مجاری عرضه سوخت ، مصرف کنندگان عمده و جز در حال خدمت رسانی در حوزه عملیاتی می باشد .

در این گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به سراغ حمید رضا آقاملا رئیس ناحیه بهشهر رفته و پای صحبتهای وی نشسته است .

آقای اقا ملا در ابتدا بگویید وسعت ناحیه ای که شما در آن در امر سوخت رسانی فعالیت می کنید چقدر است ؟ حوزه عملیاتی ناحیه بهشهر از غرب از جایگاه سی ان جی کوهستان و از شرق تا جایگاه هشتیکه گلوگاه است و از شمال از دریای خزر تا انتهایی ترین منطقه هزار جریب بهشهرتحت پوشش این شرکت می باشد .

314648

عمده مصرف کنندگان سوختی در حوزه عملیاتی ناحیه بهشهر چه گروههایی هستند ؟ مرغداری ها ، شخم و شیار ، موتور پمپ ها ، برداشت ، صنایع تبدیلی ، ماشین آلات کشاورزی ، پرورش ماهی ، دامداری ها ، فروشندگی ها ، تعاونی ها و جایگاههای عرضه سوخت عمده مصرف کنندگان سوختی در این حوزه هستند .

پمپ بنزین های ناحیه بهشهر رو به افزایش است

در ناحیه بهشهر چند جایگاه عرضه سوخت فعال وجود دارد ؟ در حوزه عملیاتی این شرکت 6 جایگاه سی ان جی ، 5 فروشندگی ، 21 تعاونی ، 2 پیمانکاری ، 3 واحد گاز مایع و 11 جایگاه پمپ بنزین در حال سوخت رسانی می باشند . یک جایگاه نیز در حال احداث است که امیدواریم تا ماههای بعد امسال افتتاح شود و با افتتاح آن توزیع بنزین در جاده امام رضا (ع ) بهتر انجام خواهد شد و بخشی ازبار ترافیکی ازدوش شهر بهشهر برداشته می شود .

جایگاه داران با پرداخت به موقع و کامل حقوق کارگران ، حافظ منافع خود باشند

جایگاه دارانی که به کارگران خود حقوق کامل پرداخت می کنند کارگرانی صادق و با انگیزه در خدمت رسانی در کنار خود دارند واین امر باعث تنش و مشکلاتی بین کارگران و مشتریان نمی شود و طبعات بعدی را به دنبال نخواهد داشت . لازم است مدیران و صاحبان جایگاههای عرضه سوخت به اوضاع معیشتی کارگران جدی رسیدگی کنند .

ما در برابر حق کشاورزان مسئولیم

آیا امسال در بخش سوخت رسانی به زمینهای کشاورزی با توجه به کمبود آب با مشکلاتی روبه رو بوده اید ؟ با توجه به اینکه در بخش کشاورزی درخواستهای دریافت سوخت از سوی مردم به موقع به ما رسیده است به حمد خدا مشکل خاصی برای توزیع به موقع سوخت نداشتیم و در موارد خاص اینکه کشاورزی به هر دلیلی نتوانست سوخت خود را از فروشندگی مربوطه دریافت کند ما وظیفه خود می دانیم تا با بررسی میزان فروش فروشندگی مورد نظر حق کشاورز را به او برگردانیم .

آماردقیقی برای تایین مقدارسوخت مصرفی مناطق صعب العبور وجود ندارد

کمی از مناطق صعب العبوربگویید ؟ مناطق صعب العبور ناحیه بهشهر دو گروه خوش نشین و ساکنان دائم هستند که گروه اول فقط در فصول گرم سال ساکن هستند و گروه دوم در طول سال ساکن می باشند و از آنجایی که متولی مطلع از آمار دقیق دائم ساکنین و خوشنشینها وجود ندارد ، برای توزیع مطلوب سوخت مشکلاتی داریم و احتمال جابجایی سوخت از منطقه ای به منطقه دیگر وجود دارد .

147897

مسئولین پای صحبتها و درد و دل مردم بنشینند

مهمترین وظیفه شما به عنوان رئیس ناحیه چیست ؟ یک رئیس ناحیه یا هر مسئولی باید پای صحبتها و درد و دل مردم بنشیند و تمام سعی و تلاش خود را برای برداشتن باری از دوش آنها انجام دهد و با گوشی شنوا ، آرامش را به ارباب رجوع هدیه کند . گاها مسئولین از مشکلات پیش رو می گویند ولی به عقیده بنده مشکل بخشی از کار است و سوای کار نیست اگر در کار مشکل یا گره ای نباشد آن کار، کار نیست و استراحت است و اگر قرار باشد مسئولین استراحت کنند پس چرا باید سر کار بیایند . همیشه کار توام با مشکلاتی است که باید رفع شود . وظیفه ما جلوگیری از هر گونه تنش روحی بین کارمندان و مردم است چون هر کس مشکلات خودش را دارد ، باید با درکی بالا در رفع مشکلات یکدیگر کوشا باشیم .
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید