شهید اسفندیار لطفی ( پدر همکار بهرام لطفی )

 

98952

 

وصیت نامه

خدایا : مرا آنچه آرزو دارم به هدفمان برسان تا ما معشوق گناهکار چنین سعادتی را داشته باشیم و انشاالله خداوند چنین سعادت را به ما بدهد . ما می رویم تا اسلام را از بند ابرجنایتها نجات دهیم . ما شیفتگان راه حسین تا آخرین نفس می جنگیم تا به هدف خود که همانا شهادت است برسیم . و این امر باعث شود که خداوند ما را یکی از بندگان کوچک خود قرار دهد .

با سلام درود بر منجی عالم بشریت امام عصر و نائب بر حقش امام خمینی زعیم عالیقدر امید مستضعفان و محرومانم ناجی ایران بت شکن قرن امام خمینی و سلام بر شهیدان حق و آزادی ....

ملتی که شهیدان دارد اسارت ندارد . ( امام خمینی ره )

رزمندگان اسلام تا آخرین قطره خون خود بجنگید و اسلام را از بند دشمنان روزگار آزاد سازید . و خدمت پدر عزیزم خیراله لطفی سلام عرض می نمایم . پدر جان بعد از من آنچه که ارث من است به فرزندم تعلق دارد و مادرم مرا حلالم کن و مرا از دنیای تاریک برایم روشن نما  .

وصی من تو پدرم هستی و ناظر من  فرزندم بهرام است و بعد از من خانواده ام را به تو سپردم و مواظب فرزندانم باش . پدر جان عقیده زنم بستگی به خودش دارد . پدر جان آنچه خدا بخواهد همان است . و از آنها خوب مواظبت کن . پدر عزیزیم همیشه رزمندگان را دعا کنید و بر شادی روح شهیدان دعا کنید که شهیدان همیشه زنده اند و در عالم دیگر بسر می برند . و پدر جان در ضمن من مقداری پول در دو بانک دارم و دفترچه ام را زنم دارد و آن را بگیر و آن را خرج خانواده ام  کن و مرا از هر گناه ببخشید و مرا از هر بدی و خوبی که کردم مرا رها سازید و پدرجان عرضی ندارم موفقیت اینطور است . باید جنگید و دشمن را از بین برد . با درود فراوان به روان پاک شهیدان و درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران.

فرزند حقیر تو اسفندیار لطفی

در صورت شهید شدن من پیکرم را در گورستان محلمان دفن کنید .

اسناد بجا مانده شهید

 

54564